Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

AVON v mene žien

január 14, 2022 - 13:00
Avon je značka, ktorú poznajú milióny žien už dekády naprieč celým svetom. Ikonická stálica na kozmetickom trhu sa okrem iného venuje aj dôležitým charitatívnym projektom. Ženy sú totiž pre spoločnosť najväčšou motiváciou aj inšpiráciou, preto sú jej iniciatívy zamerané primárne na boj za zdravé prsia a boj proti domácemu násiliu. Súčasťou týchto projektov sú aj žiarivé Avon symboly, vďaka ktorým má možnosť pomôcť každý z nás.
Foto: 
Avon

Ženy. Jemné, no zároveň nepredstaviteľne silné stvorenia. Častokrát si prechádzajú životnými situáciami, ktoré naozaj nie sú ľahké. O ich príbehoch je preto viac než dôležité hovoriť nahlas, a ukázať tak ostatným ženám, že podobnými situáciami si neprechádzajú samé. Avon si aj naďalej uvedomuje svoj obrovský vplyv a snaží sa ho využiť správne, preto sa roky nebojí hovoriť o témach, voči ktorým majú iní rešpekt a snaží sa tak vytvoriť krajší svet pre všetky ženy.

Povedzme spoločne „nie“ domácemu násiliu

Domáce násilie je celosvetový problém, ktorý má najrôznejšie formy a trápi nielen mnohé ženy, ale dokonca aj deti. Téme, o ktorej sa nikomu nehovorí ľahko, spoločnosť Avon venuje svoju pozornosť už od roku 2008. Projektom Avon proti domácemu násiliu o nej dlhodobo zvyšuje povedomie, poukazuje na riešenia a pomáha tým, ktorí to naozaj potrebujú. Takéto násilie je totiž jednou z najčastejších trestných činností, preto je mlčanie žien nutné prelomiť. 

avon_02.jpg

AVON V MENE ŽIEN
Foto: 
Avon
V Avone je každý mesiac ružový

Spoločnosť Avon je tiež dlhodobo a kontinuálne angažovaná v boji za zdravé prsia a to prostredníctvom svojho charitatívneho projektu Avon za zdravé prsia. Karcinóm prsníka je totiž, bohužiaľ, jednou z najčastejších príčin úmrtia žien na Slovensku. Aj keď táto problematika už dávno nie je tabu, málokto sa odváži k potrebným krokom. Avon svojimi aktivitami nielen zvyšuje povedomie o samotnom ochorení a potrebnej prevencii, ale aj o diagnostike či samotnej liečbe. Pravidelná návšteva lekára by mala byť teda samozrejmosťou pre každú ženu.

Spoločnosť teda venuje maximum svojej pozornosti práve zdraviu žien. Avon už mnohokrát nadchol ľudí pre správnu vec a pridať sa teraz môžete aj vy! Kúpou a hrdým nosením Avon symbolov ukážete svetu a ženám spolupatričnosť i podporu, akú si zaslúžia. Vybrať si môžete hneď z dvoch variantov – glazúrovaný alebo krištáľový. Ak sa rozhodnete pre kúpu Avon symbolov Za zdravé prsia vyjadríte podporu občianskym združeniam či neziskovým organizáciám bojujúcim proti rakovine prsníka. Kúpou symbolov Proti domácemu násiliu vyjadríte podporu projektu krízovej linky pre obete domáceho násilie. Podporte inšpiratívne projekty a obdarujte seba i svojich blízkych žiarivou maličkosťou, ktorá má zmysel.

avon_01.jpg

AVON V MENE ŽIEN
Foto: 
Avon

A kde ich môžete kúpiť? Kontaktujte svoju Avon Lady, Avon Gentlemana alebo navštívte www.avon.sk.

- - Inzercia - -