Dnes je piatok, 03.február 2023, meniny má: Blažej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zabudnite na tradičný sex, vyskúšajte fluit bonding

november 28, 2022 - 07:30
Súčasná generácia sa "fluid bondingu" oddáva bežne a i keď znie tajuplne, nejde o nič prevratné. Budete prekvapení, čo sa za tak tajomným názvom skrýva.
Foto: 
shutterstock

Ide o nechránený pohlavný styk, avšak so stanovením si určitých pravidiel, na ktorých sa dvojica vopred dohodne. „Fluid bonding je pomenovanie pre vopred stanovenú dohodu medzi dvoma alebo viacerými ľuďmi, ktorí na to pôjdu bez akýchkoľvek prekážok,“ sexuálna vychovávateľka Luna Matatas pre magazín Women’s Health.

Ako ďalej dodala a vysvetlila, práve dohoda na fluid bondingu vedie u mnohých párov k posunutí vzťahu na vážnejšiu úroveň. Podľa Matatas je odstránenie akýchkoľvek prekážok pri sexe spôsobom, ako míľnik upevniť. Prekážky sú v tomto myslené ako akýkoľvek dostupný druh bariérovej ochrany pre bezpečný sex.

Fluid bonding je pre mnohé páry prirodzeným vyústením ich vzťahu, kde sa prehlbuje dôvera a intimita. Keďže fluid bonding je vlastne nechránený sex, tí, ktorí ho praktizujú s jednorázovými ználosťami, sa vystavujú riziku nielen pred neželaným otehotnením, ale aj riziku nakazenia a šírenia pohlavných chorôb.

- - Inzercia - -