Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Britney Spears oznámila tehotenstvo

apríl 14, 2022 - 17:06
Britney Spears oznámila, že je tehotná, niekoľko mesiacov po tom, čo unikla právnej úprave, ktorá jej otcovi dala kontrolu nad mnohými aspektmi jej života.
Foto: 
instagram BBC News

Speváčka povedala svojim 40 miliónom sledovateľov na Instagrame, že čaká dieťa s partnerom Samom Asgharim. 40-ročná speváčka, ktorá má dvoch dospievajúcich synov, tiež prezradila, že počas predchádzajúceho tehotenstva trpela depresiami. V júni minulého roka povedala sudcovi, že jej nútená starostlivosť jej zabránila vydať sa alebo vysadiť antikoncepciu. Už predtým povedala, že chce rodinu s Asgharim, jej 28-ročným osobným trénerom. Ale opatrovníctvo, ktoré založil jej otec v roku 2008 po tom, čo zažila verejnú krízu duševného zdravia, znamenala, že nemohla robiť vlastné rozhodnutia ani o svojej lekárskej starostlivosti.

Britney sa tiež vyjadrila, že predtým trpela predpôrodnou depresiou. Teší sa, že teraz je aj táto komplikácia viac diskutovaná a s týmto problémom sa nemusia cítiť samé. Speváčka dúfa, že depresiu premôže aj pravidelnou jogou.

(zdroj: BBC News, instagram)

- - Inzercia - -