Dnes je streda, 06.júl 2022, meniny má: Patrik, Patrícia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prísne pravidlá, ktoré musia deti slávneho páru Beckhamovcov dodržiavať

apríl 20, 2022 - 10:00
David a Victoria Beckhamovci sú jeden z najstabilnejších a najslávnejších párov v svetovom šoubiznise. Dvojica je známa úspechmi v športe, hudbe a móde, no svoj rodinný život si častokrát stráži mimo verejnosti.
Foto: 
Hola!

Všade medializovaná svadba syna Brooklyna Beckhama s Nicol Peltz nám ukázala, že z detí známeho páru sú už dospelí ľudia, ktorí začínajú svoj vlastný život a kariéru. Z mediálneho sveta ich poznáme len ako slušných a zdvorilých ľudí nevyčnievajúcich škandálmi a prešľapmi. Ako to David a Victoria dokázali? Deti podľa portálu YourTango  neboli počas detstva ani z ďaleka také rozmaznávané, ako by sme si mohli myslieť. Práve naopak, museli dodržiavať prísne a striktné pravidlá. 

Odmalička ich učili slušným mravom 

David priznal, že napriek tomu, že rodina je pre neho na prvom mieste, vyžaduje od svojich detí tvrdú disciplínu, najmä od svojich chlapcov. Slušné správanie a zdvorilosť, či úcta k druhým im bola dennodenne prízvukovaná. 

Majú prísne pravidlá zoznamovania 

Úplnú voľnosť či slobodu nemajú deti slávneho páru ani v láske a randení. Rodičia im aj v tejto oblasti nastolili prísne pravidlá. S tromi chlapcami, ktorí sú si vekovo blízki, majú Victoria a David veľa práce, pokiaľ ide o kontrolu ich milostného života. Čo sa ale týka ich najmladšej dcéry Harper, to bude iné, tvrdí David. 

David a Victoria im monitorujú sociálne siete 

Keď sa Brooklyn Beckham v roku 2015 pripojil prvýkrát k Instagramu, jeho sláva rýchlo stúpla. David a Victoria ho však nenechali sa ňou príliš uniesť. "Pretože náš 16-ročný syn, Brooklyn, má na Instagrame asi štyri milióny sledovateľov, máme pod kontrolou všetko, čo uverejňuje, všetko, čo robí, a rovnako je to aj s našimi ostatnými deťmi," tvrdí David. 

Brooklyn a Romeo Beckhamovci počas dospievania brigádovali 

Napriek tomu, že rodičia majú obrovský majetok, si deti vedia vážiť hodnotu peňazí. Davidovi a Victorii záleží na tom, aby ich deti vedeli, čo je to tvrdá práca. V roku 2014 sa šírila správa, že 15-ročný Brooklyn sa dal na víkendovú prácu do kaviarne v Londýne, aby si zarobil nejaké peniaze navyše, pričom  v roku 2017 brat Romeo údajne pracoval v tej istej kaviarni, v ktorej predtým pracoval jeho starší brat a zarábal menej ako 4 doláre za hodinu.

- - Inzercia - -