Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Aký strih pánskych teplákov vybrať – praktické rady

jún 11, 2022 - 14:00
Pánske tepláky môžu pôsobiť univerzálne a všestranne. Je to pravda! Sú skvelé pre každého, bez ohľadu na vek, štýl obliekania a veľkosť. Existuje však niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby na Vás pánske tepláky vyzerali ešte lepšie.
Foto: 
unsplash.com

Ako prispôsobiť tepláky svojim potrebám a postave? Pozývame Vás si o tom prečítať!

Pánske tepláky: strih predovšetkým

 

Určite ste si všimli, že v posledných rokoch sa tepláky objavujú oveľa častejšie na uliciach a v každodenných štylizáciách. Je to spôsobené tým, že v dnešnej dobe sú vizuálne oveľa krajšie a sú navrhnuté s väčšou starostlivosťou ako pred pár rokmi. Už nie sú vrecovité a voľné, ale vylepšené a štýlové. Ako prispôsobiť ich strih svojej postave?

Pánske tepláky musia mať v prvom rade správnu veľkosť: príliš veľké aj príliš malé nohavice budú pôsobiť nevkusne. Ďalším problémom je strih nôh. Ak veľa cvičíte a ste spokojní so svojou postavou, zvoľte tenké pánske tepláky s priliehavnými nohami. Zvýraznia Vaše lýtka a vďaka lemom v spodnej časti Vám budú dobre sedieť. Môžete ich spárovať s Vašimi obľúbenými teniskami a obyčajným bielym tričkom. Koženka prehodená na ramenách spôsobí, že tepláky budú vyzerať skvele!

Nie ste úplne spokojní so svojou postavou? Stavte na voľné tepláky. Stále vyrobené z kvalitného materiálu a starostlivo ušité, ale bez lemu v spodnej časti a s voľnými nohami. V tomto modeli sa určite budete cítiť dobre, ak máte masívne lýtka, no pamätajte, že tento strih nie je taký štýlový ako v prípade priliehavých teplákov.

Hrubé alebo tenké pánske tepláky?

Prispôsobiť strih postave nie je všetko: strih by sa mal prispôsobiť aj Vášmu životnému štýlu. Ak budete pánske tepláky nosiť len po dome alebo do fitka, môžete zvoliť ľahšie tenké pánske tepláky. Môžu byť viac priliehavé, aby neobmedzovali v pohybe, a materiál nemusí byť hrubý.

Ak naopak chodíte do hôr a plánujete si obliecť pánske tepláky aj na treking, zvoľte hrubší materiál a voľnejší strih. Možno budete potrebovať termoprádlo pod nohavicami: voľné tepláky na to dajú priestor.

Pánske tepláky a životný štýl

Strih a dizajn nohavíc by tiež mali zodpovedať Vášmu životnému štýlu. Ak chcete nosiť pánske tepláky v neformálnych situáciách, vyberte si obyčajný šedý model. Ide o univerzálnu možnosť, ktorá nie je príliš nápadná a hodí sa ku všetkému. Môžete si dokonca obliecť priliehavé sivé pánske tepláky namiesto joggerov: samozrejme, pokiaľ chcete vyzerať štýlovo.

Obliekate sa hlavne športovo? Potom sa môžete vyblázniť! V predajni Ozonee na Vás čakajú modely s nášivkami, vreckami a dokonca aj potlačami: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Nohavice_Teplaky-4373.html. Sú rozhodne nápadnejšie ako pánske sivé tepláky, no tiež nie sú najlepšie na rande. Pestrofarebné tenké pánske tepláky môžete s úspechom nosiť na stretnutia s priateľmi alebo na prechádzku.

- - Inzercia - -