Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 krokov k letnému baleniu bez stresu s odborníčkou na produktivitu

júl 22, 2022 - 16:00
Minulý týždeň sme vás spolu s Dominikou Fasolo, špecialistkou na produktivitu, motivovali pripraviť si zoznam deviatich letných zážitkov, ktoré chcete toto leto absolvovať. Ako ste na tom? Podarilo sa? Dnes sa pozrime bližšie na to, aké sú konkrétne odporúčania špecialistky na proces balenia. Vďaka praktickým radám si v chaose spravíte poriadok raz-dva. PS: Ak ste si ešte zoznam letných prianí nezostavili, teraz je ten správny čas.
Foto: 
archív DF

"Poďme o krok ďalej v našom špeciáli LETO x PRODUKTIVITA a pozrime sa, ako môžete byť produktívnejší pri balení," hovorí Dominika Fasolo a pokračuje, "takže ak sa vrátim k vášmu zoznamu – predpokladám, že medzi niektoré z prianí patrí aj cestovanie. Bez ohľadu na to, či letíte po celom svete alebo idete na bicykli do neďalekej dediny, cestovanie si vždy vyžaduje aj nejaké balenie."

Aj keď všetci milujeme dovolenky, nie každého baví balenie. Aj koučka a odborníčka na produktivitu vie, že nie. Najmä po narodení dcéry sa balenie stalo doslova prekliatím jej existencie. Dokonca uvažovala o zredukovaní cestovných plánov kvôli hroziacemu pocitu stresu okolo balenia. Ale láska k cestovaniu vyhrala a Dominika pomocou pokusov a omylov (a úprimne povedané pár nocí preplakaných pri kufri) vymyslela krátkych 5 krokov, ako sa zbaliť nielen rýchlejšie, ale aj lepšie.

5 KROKOV baleniu bez stresu:

  1. PRIPRAVTE SA – Preskúmajte polohu, počasie a svoje dovolenkové plány. Potom si vyberte JEDEN outfit na deň alebo aktivitu.
  2. ZOSTAVENIE - Vyperte a začnite dávať VŠETKO oblečenie na jedno miesto. Môžete to urobiť v priebehu času, pred dátumom odchodu. Potom čo všetko zhromaždíte, znova si to všetko skontrolujte, aby ste zistili, čo ešte budete potrebovať .
  3. ORGANIZUJTE – úhľadne zložte všetko svoje oblečenie a vložte ho do batožiny, aby ste maximalizovali priestor, ktorý máte.
  4. POTREBY - Zbaľte si cestovnú tašku alebo príručnú batožinu, ktorá obsahuje elektronické zariadenia, kabelku, cestovné doklady atď.
  5. STAROSTLIVOSŤ O SEBA – A na záver – aké by to boli prázdniny bez starostlivosti o seba. Uistite sa, že pridáte svoje veci na starostlivosť o seba, ako je kozmetická taštička, zápisník, oleje, knihy...

Voilà. Ste zbalení bez akéhokoľvek zhonu.

- - Inzercia - -