Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

“Život je príliš krátky na to, aby sme ho strávili kľačiac na kolenách a nikdy sa nepohli vpred” spievajú Ukitas v ich letnej novinke Uncovered paradise

august 06, 2022 - 07:00
“Klip sme natočili počas nášho trojmesačného hudobného kontraktu na ostrove Cyprus. Práve ten sa stal našim “odkrytým rajom” (uncovered paradise), z ktorého sme vám ukázali tie najkrašie zákutia,” hovoria speváčky, ktoré sa len nedávno vrátili na Slovensko.
Foto: 
Archív Ukitas

Nikola a Terézia sú v prvých scénach oblečené ako chyžné, pracujúce v krásnom slnečnom rezorte. Počas umývania podlahy pri bazéne sa nechávajú v hlave uniesť predstavou, že by si dovolenkový rezort a tropické okolie ostrova radšej užívali. V nasledujúcich scénach si vychutnávajú miešaný drink, plávanie v bazéne či prechádzky na pláži popri skalných útesoch. V tejto idylke ich však preruší šéf a usmievavé chyžné sa hrnú späť do práce. 

img_2295.jpg

Foto: 
Archív Ukitas

Touto myšlienkou chceli Ukitas poukázať na to, ako by mal vyzerať ideálne strávený letný čas, aj keď to v živote pracujúceho človeka nie vždy tak funguje. 

O hudobnú produkciu sa dievčatám opäť postaral etablovaný producent Dominik Štofko, s ktorým majú na konte dve ďalšie piesne, letnú latino skladbu Bailar y cantar a vianočný singel The reason  I love christmas time.

Ukulele letná novinka Uncovered paradise má pohodový rytmus a letný vibe, ideálne do aktuálnych horúcich dní.

Spríjemnite si aj vy sobotu:)

Ukitas - Uncovered paradise [Official Music video]

- - Inzercia - -