Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Výhercovia súťaže týždenníka SLOVENKA - LETO PLNÉ DARČEKOV

september 16, 2022 - 16:14
Počas leta pre vás týždenník SLOVENKA pripravil veľkú letnú súťaž. Výhercom blahoželéme!
Foto: 
shutterstock.com

 

  • Víkendový pobyt pre dve osoby na 2 noci s raňajkami a vstupom do saunového sveta v Residence Hotel & Club**** Donovaly vyhrala: Anna Kubaľová, Smižany.
  • Víkendový pobyt pre dve osoby s plnou penziou, voľným vstupom do sauny, pary a rehabilitačného bazéna v kúpeľoch BRUSNO vyhrala: Mária Sýkorová, Horná Kráľová.
  • Elektrickú rúru s dvojplatničkou Elektro X2 Orava vyhrala: Oľga Klimková, Veľký Šariš.
  • Domácu pekáreň chleba BreadChef Orava vyhrala: Dana Slančíková, Zvolen.
  • Sušičku potravín SU-105 Orava vyhrala: Andrea Moravčíková, Nové Mesto nad Váhom.
  • Teplovzdušnú fritézu AIRY Orava vyhrala: Nikola Murínová, Oravská Lesná.
  • Elektrický ručný šľahač s nádobou Orava vyhral: Rudolf Zajac, Vyšný Kručov.
  • Retro rádio RR-19 C Orava vyhrala: Mária Ondrušová, Solčany.
  • Balíček vlasovej kozmetiky HENKEL vyhrali: Anna Janošťáková, Chorvátsky Grob; Mária Lukáčová, Trstené pri Hornáde; Anna Kubincová, Jasenica.
  • Balíček produktov HENKEL pre čistú a voňavú domácnosť vyhrali: Iveta Bezáková, Kováčová; Andrea Margušová, Zvolen; Mária Gombárová, Púchov.
  • Balíček kníh od vydavateľstva NOXI vyhrali: Katarína Schultzová, Dvory nad Žitavou; Zuzana Kozáčiková, Svätoplukovo; Zlatica Ščevlíková, Bratislava.
  • Balíček kníh od vydavateľstva SLOVENSKÝ SPISOVATEĽ vyhrali: Mária Sabaková, Brezno; Štefan Duc, Nová Baňa; Gabriela Lešková, Prešov.
  • Opaľovacie prípravky zn. NIVEA vyhrali: Milota Uhorskaiová, Poltár; Jela Blažejová, Nová Dubnica; Drahotína Čujková, Sučany; Mária Šebová, Trenčín; Eva Štefanidesová, Príbelce.
  • INCA Collagen + vitamín C vyhrala: Anna Doričková, Trenčianske Teplice.
  • Výživový doplnok od spoločnosti New Nordic Cran Berry vyhrala: Renáta Pilátová, Žilina.
  • Novú vôňu od AVONu Rose Somptueuse vyhrala: Katarína Hudecová, Banská Bystrica.
  • Dámsku toaletnú vodu BETTY BARCLAY Pure Sun vyhrali: Jana Kubicová, Považany; Ľudmila Dolinayová, Stránske; Katarína Sorádová, Trnava; Alena Janovčíková, Liptovský Mikuláš; Božena Vilemová, Lakšárska Nová Ves.
  • Dámsku toaletnú vodu BETTY BARCLAY Wild Flower vyhrali: Emília Suská, Smrečany; Ľuboslava Sidóová, Podlužany; Katarína Ivanová, Košice; Mária Boldišová, Jelšavská Teplica, Mária Farkašovská, Rožňava.
  • Dámsku kolínsku vodu EKW Original vyhrali: Zdena Zimanová, Banská Štiavnica; Jana Vráblová, Dohňany; Iveta Bobáčiková, Bolešov; Marta Huláková, Radôstka; Mária Antalová, Dobrá Niva; Andrea Szalaiová, Želiezovce.
  • Parfumovanú vodu s.OLIVER for Her vyhrali: Emília Polláková, Žilina; Anna Kuchárová, Medzany; Jolanka Repková, Valaská Belá; František Laboš, Čaňa; Viera Lengyelová, Pribylina.
  • Parfumovanú vodu S.OLIVER for Him vyhrali: Pavel Pažický, Dolný Kubín; Ľudmila Šebíková, Turany; Štefan Staník, Púchov; Božena Šárniková, Bernolákovo; Svetozár Hikkel, Šaľa.
  • Toaletnú vodu ROUTE 66 vyhrali: Eva Mikušová, Dolný Ohaj; Viera Bogáňová, Turzovka; Janka Zmeková, Myjava; Lucia Kukučková, Nitra; Zdena Šabíková, Červený Hrádok; Brigita Pinčáková, Gelnica.
  • Pánsku toaletnú vodu OTTO KERN Ultimate Black vyhrali: Mária Pavličeková, Jatov; Anna Michalíková. Prečín; Terézia Frtúsová, Hronské Kľačany; Daniela Zelenayová, Pusté Sady; Marián Bistiak, Liptovský Ondrej; Zlata Troligová, Banská Bystrica; Emília Morvayová, Cífer; Ján Dolník, Martin; Viktória Hazugová, Parchovany; Pavol Hubač, Bratislava.
  • Pánsku toaletnú vodu TABAC vyhrali: Gabriela Straňáková, Šaľa; Dagmar Machovičová, Špačince; Milan Janičina, Dúbrava; Rudolf Mesíček, Trnava; Emília Juhásová, Sobrance; Anna Sekanová, Demänová; Erika Malinová, Košice; Pavol Tomko, Stropkov; Jana Šlosiariková, Smolenice; Marko Hrbček, Kalameny.
  • Telové mlieko Love Nature od ORIFLAME vyhrali: Mária Palková, Prešov; Katarína Orlíková, Topoľčianky; Emília Hroncová, Bratislava; Emília Uhlárová, Diviacka Nová Ves; Miriam Blašková, Hlohovec; Mária Závalcová, Žarnovica; Magda Bartolovicová, Svätý Anton; Monika Kapustíková, Krupina; Pavlína Filipová, Smižany; Mária Šuvadová, Párnica; Martina Kozárová, Vinodol; Mária Zemková, Zbehy; Anna Faturiková, Ladce; Marta Tomová, Zlaté Moravce; Mária Faktorová, Bratislava; Miriam Hamarová, Koniarovce; Lýdia Michaliková, Poprad; Terézia Hudáková, Pezinok; Irena Stanová, Nová Ves nad Žitavou; Helena Grežďová, Prašice.

- - Inzercia - -