Dnes je nedeľa, 04.december 2022, meniny má: Barbora, Barbara
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Hviezdne manželstvá

október 20, 2022 - 08:00
Život bez lásky nie je možne prežívať naplno. Môžeme si po rôznych sklamaniach a duševných bolestiach nahovárať ako fantasticky si bez nej žijeme, ale to je vždy krátkodobá cesta. Láska nás totiž prevyšuje.
Foto: 
shutterstock

Ozzy a Sharon Osbourne

Manželstvo, ktoré prežilo aj pokus o vraždu

Ozzy a Sharon Osbourne zažili počas desaťročia trvajúceho manželstva mnoho vzostupov a pádov, no vo vzájomnom zväzku sú skoro 40 rokov. Rocker bol najprv ženatý so svojou prvou manželkou Thelmou Riley, adoptoval si jej syna Elliota, neskôr prišli na svet dcéra Jessica v a syn Louis. Ozzy sa zoznámil so Sharon v roku 1970. V tom čase mala 18 rokov. Čakal na ňu a oficiálne spolu začali žiť až v roku 1979. V roku 1982 sa zobrali a neskôr sa stali rodičmi dcér Aimee a Kelly a syna Jacka. Život s rockovou hviezdou má mnohé temné stránky, extrémom bolo, keď Ozzy napadol Sharon a bol zatknutý za pokus o vraždu. Stlačila tlačidlo pomoci v ich spoločnom dome a na miesto prišla polícia. Po incidente išiel na pol roka do väzenia a po návrate sa ho opýtala či je naozaj toto to čo chce pre nich a pre ich deti. Nakoniec sa rozhodla s hudobníkom zotrvať až do súčasnosti. Len oni dvaja vedia čo ich naozaj pri sebe drží, či je to láska, mamon alebo vzájomná prepletená závislosť, v každom prípade svoj vzťah prezentujú s nadšením a viditeľne im to úprimne klape.

Jerry a Jessica Seinfeld

Láska ide cez žalúdok

Nie je jasné, či priateľstvo Jessicy Seinfeldovej s komikom Jerrym spôsobilo rozpad jej predchádzajúceho manželstva s Ericom Nederlanderom. Napriek tomu sa tento sympatický pár dvaja krátko nato zosobášil. Zaujímavosťou je, že práve to, čo ich drží spolu je jedlo. Obaja tvrdia, že je jednou z vecí, ktorá ich drží pokope už dve desaťročia. Majú spolu tri deti a ani Jessica v sebe nezaprie zmysel pre humor, keď s láskavým pohľadom tvrdí, že si ju chcel Jerry vziať práve kvôli kuraciemu paprikášu, ktorý vie dokonale pripraviť. Niekedy nadhľad a humor je práve to, čo potrebujeme od partnera počuť. 

jerry_a_jessica.jpg

Foto: 
shutterstock

Julia Roberts a Danny Moder

Spája ich aj spoločne profesionálne zázemie

Kameraman Danny bol v čase zoznámenia s krásnou Juliou ženatý, ale ani to im nestálo v ceste veľkej lásky. Julia sa o svojom manželovi vyjadruje s veľkou úctou a tvrdí, že ich vzťah je stále hlbší a precítenejší. Akoby spolu v dobrých aj náročnejších momentoch doslova rástli a to je v dnešnej dobe snáď to najvzácnejšie. Pár má spolu tri deti, z toho prvé sa narodili dvojičky. Jeden z najstabilnejších hollywoodskych párov sa nikdy nezúčastňoval verejných podujatí s deťmi a odfotiť ich sa paparazzom podarilo len niekoľkokrát a to väčšinou niekde na prechádzke v parku. Rodina pre nich znamená veľa a ich ukážkový vzťah je dôkazom, že aj v šoubiznise sa dá manželstvo udržať, keď sa chce. 

Jamie Lee Curtis a Christopher Guest

Zbadala fotku v časopise a vedela, že budú svoji

Herečka je známa tým, že hrá všetky druhy rolí, od skutočne dojímavých až po úzkostné, jednou z jej mnohých predností je rozosmiať publikum. Nie je teda žiadnym prekvapením, že sa rozhodla mať za životného partnera amerického scenáristu mnohých seriálov Christophera Guesta. Umelkyňa prezradila, že to, že sa vydá za Christophera Guesta vedela, zatiaľ čo listovala v časopise. „Spoznala som svojho manžela tak, že som videla jeho fotku v časopise a povedala som nahlas svojmu priateľovi: „Vezmem si toho chlapa“ a vydala som sa za neho o štyri mesiace neskôr,“ povedala herečka.Ich oddanosť a silu v manželstve vysvetľuje Jamie Lee tým, že vždy dávala svoju rodinu na prvé miesto. Sú šťastne ženatí viac ako 35 rokov a adoptovali si spolu aj dve deti, Annie a Thomasa. Svoj vzťah obaja opisujú napriek romantickému začiatku ako veľmi realistický. Manželstvo považujú za krásny zväzok, ak sa na ňom pracuje spoločne.

- - Inzercia - -