Dnes je pondelok, 30.január 2023, meniny má: Ema
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ego, Filip Jančík a českí umelci v jednej piesni! Vieme, kde boli mladé celebrity vo štvrtok večer

november 25, 2022 - 07:40
Na vlastné oči a zmysle sme zažili veľkolepú párty pri príležitosti uvedenia bezdymovej novinky glo HYPER X2 od spoločnosti British American Tobacco na slovenský trh, ktorá sa konala v priestoroch PONTON na Tyršovom nábreží.
Foto: 
Vyacheslav Shambazov

Event si nenechali ujsť slovenské aj české celebrity ako raper Ego, huslista Filip Jančík, violončelistka Terezie Kovalová, spevák Albert Černý či speváčka Zofie Dares.  A práve oni sa spolupodieľali aj na skladbe Predefinuj (s podporou glo HYPER X2).

Nás zaujímalo, čo majú umelci vo svojich životoch nové a ako sa im na multižánrovej skladbe spolupracovalo. „Keď sme skladbu tvorili, nevedel som ju dostať z hlavy. Klip je peckový, je tam plno krásnych lokácií. Spolupracovalo sa nám úžasne. Pri natáčaní som si vlastne uvedomil, že prvú skladbu s Egom som mal presne pred desiatimi rokmi. Je neuveriteľné, ako čas letí,“ rozhovoril sa úspešný slovenský huslista Filip Jančík. Ego súhlasil, že spolupráca s mladými talentovanými umelcami bola fajn, nezabudol však pripomenúť, že mladí ľudia musia byť nastavení na to, aby sa pri tvorbe prispôsobili klientovi.

Zatiaľ čo Ego aj Filip Jančík sú na Slovensku etablované stálice, príjemným osviežením pre nás bola trojica od susedov violončelistka Tererie Kovalová a speváci Zofie Dares a Albert Černý. Obe umelkyne sa hudbe venujú už od piatich rokoch a tešia sa z toho, že ich koníček zároveň aj živí. Albert Černý, člen a frontman skupiny Lake Malawi si spomenul aj na zaujímavý zážitok, ktorý zo spolupráce mal práve s Egom: „Keď už bola pesnička vonku, Ego mi len tak zavolal a zagratuloval mi k svadbe. Tiež si zaspomínal na to, ako sme sa pri tvorení piesne doberali a že sú to pekné zážitky. Hoci sme sa nepoznali a na začiatku sme mali prirodzene istý odstup, vypálilo to celé skvele.“

PŘEDEFINUJ feat. DJ Wich, Ego, Terezie Kovalová, Albert Černý, Filip Jančík, Zofie Dares

- - Inzercia - -