Dnes je piatok, 03.február 2023, meniny má: Blažej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Vianočné doplnky pre každú domácnosť

november 30, 2022 - 12:03
S príchodom adventu už väčšina z nás prepadne vianočnému upratovaniu a následnému dekorovaniu našich domácností. Vianočné však nemusia byť len ozdoby na vašom stromčeku, ale aj iné doplnky, ktoré počas blížiacich sa sviatkov efektne oživia vašu domácnosť.
Foto: 
Dedoma

Aké by to boli Vianoce bez adventného kalendáru, betlehemu pod vianočným stromčekom, pečenia medovníčkov, či maškrtenia domácich dobrôt v teplej deke pri obľúbenej vianočnej rozprávke? Čas plný smiechu, ale ani doplnky v našej domácnosti sú to, bez čoho si toto obdobie už predstaviť nevieme. 

Plyšový betlehem pre najmenších

Tradičný vianočný symbol v mäkkom a bezpečnom prevedení vhodnom aj pre našich najmenších. Súčasťou betlehemu je tiež kulisa jasličiek z tvrdého kartónu s obrázkami ďalších zvieratiek. 

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 15.90 €

Barančeková deka

Barančeková deka v krásnej medovej farbe bude dokonalým spoločníkom nielen pri vianočnom leňošení pri rozprávkach. Spodná vrstva s baránkom SHERPA má jemný a huňatý chĺpok, ktorý Vás okamžite krásne zahreje. Vrchná vrstva je vyrobená z obľúbeného zamatovo hebkého mikroplyšu. Prikrývka je antialergická, nedržia sa v nej roztoče a ľahko ju vyperiete.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 35,90 €

Drevený adventný kalendár 

Unikátny veľký drevený adventný kalendár s dostatočne priestrannými zásuvkami ktoré ukryjú maškrty aj drobné hračky podľa vášho výberu. Vyzerá ako kniha, ktorú kamkoľvek ľahko postavíte a potešíte ňou aj tých najmenších. Vnútorná časť zdobí vianočné obrázky podsvietené LED svetielkami vytvárajúcimi príjemnú atmosféru.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 34,90 €

Štýlová svetelná reťaz

Svetelná reťaz s 10 LED šištičkovými žiarovkami s plastickým reliéfom premení váš byt na očarujúce miesto, a to obzvlášť v období vianočných sviatkov. Vnútri žiaroviek je umiestnený drôtik s LED diódami - v každej žiarovke svieti celkom 5 LED diód. Reťaz sa bude vynímať na čele postele, v okne či na stene. Nakoľko je táto reťaz na batérie, môžete ju umiestniť aj tam, kde nemáte elektrickú zástrčku. 

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 9,90 €

TIP REDAKCIE:

Ak si chcete uľahčiť prípravu vianočných pokrmov, vyskúšajte systém GROHE Red, vďaka ktorému môžete mať vriaca voda bez čakania. Okamžitý prísun horúcej vody na kávu, čaj alebo na varenie cestovín – stačí stlačiť tlačidlo na batériu, s ktorou je zdĺhavé varenie vody minulosťou. Kuchynský systém GROHE Red dokáže rýchlo dodávať filtrovanú vodu o teplote až 100 ° C as čakaním je definitívne koniec. Okrem jednoduchého ovládania je zariadenie aj maximálne bezpečné. Pretože nám veľmi záleží aj na bezpečnosti našich najmenších, má systém detský zámok GROHE ChildLock. Tým, že systém GROHE Red zároveň šetrí vodu, energiu a náklady, stáva sa zárukou 100-percentne pohodlného bývania.

 

- - Inzercia - -