Dnes je štvrtok, 06.august 2020, meniny má: Jozefína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominika Mirgová má nový videoklip!

jún 02, 2015 - 00:27
Mladá mamička Dominika Mirgová nezaháľa a krátko po pôrode je späť s novou pesničkou. Svojim fanúšikom dnes predstavila avizovaný videoklip k skladbe Tu Sme Boli z pripravovaného albumu. Dominika sa v klipe ukáže opäť v inom uhle a dokazuje, že má stále čím prekvapiť.
Dominika svoj nový videoklip nakrúcala v deviatom mesiaci tehotenstva. Aj preto sa v ňom objavuje len minimálne a priestor dostala desiatka nehercov. O silný príbeh v klipe sa postarali práve komparzisti, z ktorých každý predstavuje inú osobnosť. Mladá speváčka sa na nakrúcaní videa zdržala len asi dve hodiny. O hudbu a text, sa v spolupráci s Dominikou už tradične postaral jej dvorný autor, spevák Miro Jaroš. Pri písaní pesničky Dominiku inšpirovali práve jej fanúšikovia. „Zistila som, že mladá generácia dnes rieši naozaj dôležité veci. Uvedomujú si svoju budúcnosť, majú túžbu niečo dokázať, aj keď mnohí z nich ešte nevedia, čomu sa chcú v živote venovať, chcú po sebe niečo zanechať. Keďže ja sama to vnímam rovnako, hneď som vedela, že toto je téma, ktorej sa chcem v hudbe venovať,” prezradila čerstvá mamička. 
 
 
Vizuál ku skladbe Tu sme boli sa nakrúcal začiatkom apríla v Modre. Samotnú Dominiku konečná podoba videa milo prekvapila a označila ho za jeden z najsilnejších klipov, aké kedy mala. “Keď som ho prvý krát videla zostrihaný, plakala som. Hneď potom som sa na chvíľu zľakla, či ho ľudia pochopia,“ hovorí talentovaná speváčka a dodáva: „Treba byť sám sebou a úprimný k sebe i druhým, či už je nám veselo, smutno, alebo si máme chuť len tak zarevať. Boli sme tu raz, a život je príliš krátky na to, aby sme ho žili v klamstve,” doplnila budúca nevesta. 
 
 
Nahrávka Tu sme boli je ďalšou ochutnávkou z tretieho štúdiového albumu, ktorého by sme sa dočkať mali už čoskoro. Celý album by mal byť oveľa zrelší. Dominika chce využiť to, že ju sleduje mnoho mladých ľudí a prostredníctvom svojej hudby im odovzdať nejaký odkaz.

Dušan Marko, Foto, YouTube, Video: YouTube

- - Inzercia - -