Dnes je pondelok, 12.apríl 2021, meniny má: Estera
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

FAREBNÉ LETO

júl 24, 2013 - 12:03
Mnohí z nás zaznávajú seriály, ale keď vidím na televíznej obrazovke pána Ivana Letka, ktorému uverím každé slovo, som rada, že herecké hviezdy neodchádzajú.
Foto: 
Páči sa mi aj akčnosť pani Magdy Vášáryovej. Dať do poriadku nádherný palác, ktorý sa pomaly menil z bývalého Leninovho múzea na ruinu, chce guráž. Oceňujem, že je z nej aj naďalej správna recesistka. Je len málo dám, ktoré by sa dali s humorom odfotografovať v trochu nelichotivej póze. Ďakujeme.Mnoho známych a pre vás zaujímavých osobností trávi dovolenku na horách alebo pri mori, pri príprave letného špeciálu nás viacerí potešili svojimi dovolenkovými tipmi aj radami, postupne, aj v budúcich číslach, vás budeme radi informovať o ich výletoch – možno vás nimi inšpirujú. Ako celkom dobrý tip je podľa nás aj výlet do zoo, čo tak pripomenúť si, ako s nami išiel niekto blízky prvýkrát na miesto, z ktorého sme mali radosť, ale tak trochu aj rešpekt a strach? Človeka
vždy láka neprebádané a nepoznané, chceme spoznávať a objavovať. Ukázať iným to, čo sme mali kedysi najradšej. Ak by sa vám zdalo, že na radosť pre iných teraz akosi nemáte, prečítajte si zatiaľ rozhovor s Máriou Danthine Dopjerovou a možno cez jej rady a vaše sny sa dostanete na miesto plné romantiky. A navyše sa dozviete, že neexistujú náhody. Svoju životnú lásku totiž stretla v lietadle. Leto je ako farebný motýľ, lúka, obloha, leto je pre mňa farebný blázinec a množstvo rôznorodých zážitkov. Tak trochu aj chaos, ale ten patrí k tomuto obdobiu ako k letnému časopisu ľahké témy. Užívajte si s nami, užívajte si leto a súťažte o atraktívne ceny.
 
Mária Miková, šéfredaktorka

- - Inzercia - -