Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herečka Katarína Ivanková: Strednú školu som flákala!

apríl 08, 2015 - 10:59
Radšej by sa vraj naučila naspamäť filozofickú knihu, ako by sa mala bifľovať matematické vzorce. V tom čase jej podľa vlastných slov šlo hlavne o exhibíciu. Už vtedy ju to totiž ťahalo k spevu, tancu a hraniu.
Foto: 
Slovenská herečka Katarína Ivanková, ktorú si môžete pamätať ešte zo šou Dievča za milión a aktuálne hrá v seriáli Panelák, si v puberte zo školy veľkú hlavu nerobila. „Bola som veľký lajdák, veľmi som sa musela nútiť učiť, to priznávam,“ prezradila. „V tom čase by som stále iba spievala, tancovala a hrala,“ poznamenala 32-ročná rodáčka z Čadce. „Radšej by som sa naučila naspamäť celú knihu, než aby som sa mala učiť vzorce. To umriem, plačem dve hodiny vkuse, bijem pästičkami po stole, búcham, trieskam nimi a vzdorujem, zmením sa na malé ješitné dieťa,“ opísala pobavene. „Tak to bolo celé moje detstvo aj dospievanie - než som sa mala donútiť k matematike alebo k učeniu niečoho, čo ma nebavilo, radšej by som sa naučila naspamäť a odrecitovala celú filozofickú knihu, lebo to už bola nejaká exhibícia,“ dodala herečka známa tiež z prvej slovenskej reality šou Dievča za milión. „Smer herectvo som si však špecifikovala až v treťom ročníku na strednej,“ poznamenala.
 
 
Ako sympatická brunetka ďalej prezradila, nie vždy bola práve extrovertka. „Na základnej to bolo tak, že sme sa delili na mestské deti a deti z dediny - tam som patrila aj ja. Žiť na dedine bolo v tom čase hrozne nemoderné, takže na tej základnej škole som sa nejako neprejavovala,“ priblížila Ivanková. Spriaznené duše podľa vlastných slov našla až na Pedagogickej a sociálnej akadémii v Kysuckom Novom Meste. „Na strednej škole to od prvého dňa nejako sadlo, tá partia. Cítila som sa tam ako na tábore a maximálne som prejavovala svoju osobnosť. Aj keď som bola lajdák v škole, prejavovala som svoju osobnosť a boli to pre mňa úžasné štyri roky,“ zaspomínala si.
 
Katarína Ivanková má skutočne tanec v krvi. Pozrite si dôkaz!
 

 
Autor a foto: RED, SITA, Facebook

 

- - Inzercia - -