Dnes je streda, 05.august 2020, meniny má: Hortenzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na Donovaloch prežili ľudia „Polárnu noc“

január 30, 2015 - 13:14
Počas poslednej víkendovej soboty sa na Donovaloch zišla smotánka z blízkeho okolia, aby spoločne oslávila Prvý Donovalský bál s podtitulom „Polárna noc“. Ples sa konal pod záštitou Karoliny Kočnerovej, v luxusnom štvorhviezdičkovom hoteli Residence.
Spojenie hôr a luxusných rób sa v tomto prípade skutočne vyplatil. Noblesná nálada sa v priestoroch hotela vznášala od samotného začiatku akcie. Krásne dekorovaný priestor doladili farby osvetlenia – samozrejme v štýle Polárnej noci.
 
 
Celým večerom sprevádzala nestarnúca diva Marcela Molnárová, ktorej rola moderátorky dokonale sadla. Fanúšikom zaspievala aj pár piesni, a dokonca i zarecitovala básničku z jej knižky pre deti. Hudobnou lahôdkou večera však bol jednoznačne Gustav Brom Band, ktorý dostal do varu mladých aj starých a všetci sa zvŕtali na swingové tóny na parkete. Počas hudobných prestávok vystúpila gymnasticko-vizuálna zostava Vertigo a tanečníčka Mirka Kosorínová so svojim tanečným partnerom. Celý večer mal aj charitatívny podtext, pretože sa konala zbierka na podporu činnosti organizácie Provida, ktorá napomáha asimilácií mládeží z detských domovov do spoločnosti a práce.
 
 
Pred polnocou sa spoločnosť Metro na čele s Vojtechom Artzom predviedla znamenitým bufetom. Nadobudnuté kalórie však ľudia mohli ihneď vytancovať pri chytľavých tónoch Kmeťobandu.
 
 
Tip od čitateľky Simony. Ďakujeme 
 
Zdroj a foto: Simona B.

- - Inzercia - -