Dnes je nedeľa, 23.január 2022, meniny má: Miloš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Posledné video s Ivetou: Vychudnutá, strhaná, ale s úsmevom!

apríl 29, 2014 - 14:52
Speváčka Iveta Bartošová sa rozhodla ukončiť svoj život. Podľa informácií českej polície skočila pod vlak a už jej nebolo pomoci.
Foto: 

Iveta Bartošová sa už dlhšiu dobu pasovala s problémami. Dlhy, strata syna, možno aj problémy vo vzťahu boli pre ňu obrovskými ranami. Pozrite si na Ženskom webe posledný televízny rozhovor s Ivetou, na ktorom vyzerala zúbožene, unavene, vychudnuto, no i tak sa snažila udržať si úsmev na tvári...

Infoblok:

Iveta Bartošová sa narodila 8. apríla 1966 v Čeladnej. Hudobnú kariéru odštartovala vďaka talentovej súťaži v roku 1983, kde sa spoznala s Petrom Sepéšim, ktorý bol jej partnerom a tiež spolu vystupovali. Sepéši však v roku 1985 zomrel pri nehode. Bartošová následne začala pôsobiť ako sólová speváčka, celkovo vydala sedemnásť albumov a účinkovala v ôsmich muzikáloch. Ako herečka sa predstavila aj vo filmoch ako Svadba upírov (1993) alebo Posledný výkrik (2012). S Rychtářom začala chodiť po tom, ako stroskotal jej vzťah s Talianom Domenicom Martuccim. Predtým bola vydatá za herca Jiřího Pomejeho, s ktorým sa rozviedla v októbri 2010. Speváčka mala syna Artura, ktorý je od septembra 2011 natrvalo zverený do opatery jeho otca Ladislava Štaidla. Dôvodom je fakt, že speváčka sa o syna nedokázala starať. 

 

Autor: RED

Zdroj a foto: SITA, D. Kittler

 

Podobné články:

Iveta Bartošová je mŕtva: Samovražda!

 

 

- - Inzercia - -