Dnes je štvrtok, 22.október 2020, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najlepší zvuk na Zlatom koncerte!

november 24, 2010 - 15:24
Nenechajte si ujsť siedmy ročník koncertu už dnes. Predstavia sa Vám najlepší slovenskí speváci. So svojimi kapelami na Zlatom koncerte vystúpi Miro Žbirka s kapelou, Richard Müller s kapelou a speváčka Kristína. Aby ste si mohli vychutnať ešte väčší zážitok na koncerte, o to sa postará Agentúra Promotion a časopis Slovenka, ktorá Vám prináša tú najlepšiu zvukovú techniku.
Na Zlatom koncerte bude prvý krát použitá nová séria zvukovej techniky L Acoustic „Kara“ na Slovensku, ktorá bola predstavená iba tento rok na výstave vo Frankfurte a obyčajne sa na využitie takejto techniky čaká 4-5 mesiacov. Technika bola dovezená iba v utorok do Bratislavy a už dnes od skorých ranných hodinách sa začala technika zapájať priamo na bratislavských Pasienkoch, kde sa koncert uskutoční. Fanúšikovia Žbirku, Müllera a Kristíny si tak budú môcť vychutnať skvelý zvuk rozmiestnený po oboch stranách sály po 18 kusov v celej sále.

Kompletný zvuk vrátane monitoringu je zabezpečený od spoločnosti L Acoustic „KARA“, ktorá patrí medzi top výrobcov systémov ozvučenia. Spoločnosť okrem zvuku zabezpečuje aj  monitoring.

Od včerajšieho večera sa už začala technická príprava koncertu. V GALÉRIÍ pod článkom si môžete pozrieť fotografickú reportáž z príprav na montvanie pódia. V prípade, že ste si ešte nestihli kúpiť lístky na Zlatý koncert, môžete tak ešte urobiť kliknutím sem.

Príďte zažiť skvelý zážitok na Zlatý koncert dnes o 19.00 na Pasienkoch v Bratislave a zároveň tak podporíte ľudí postihnutých povodňami!Autor: ŽenskýWeb.sk
Foto: Tony Štefunko, Foto: Universal Music, S.A., STV, Foto: archív R.M.

- - Inzercia - -