Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Speváčka Dominika Mirgová sexi ako nikdy predtým!

máj 12, 2014 - 23:04
Vieme, čo stojí za premenou mladej slovenskej speváčky Dominiky Mirgovej. Zmenila imidž a schudla kvôli svojej hudobnej kariére alebo novej láske?
Mladá speváčka prekvapila svojich fanúšikov radikálnou zmenou vizáže. O pár kíl ľahšia prezentuje svoje krivky na sexi fotografii na svojom profile na sociálnej sieti. S novou blonďavou hrivou ju vraj mnohí nespoznávajú: „Postupne som vlasy zosvetľovala a teraz som si povedala že prečo neskúsiť niečo úplne nové a tak som blondína,“ smeje sa mladá diva, ktorá sa navyše odhodlala zhodiť aj zopár kíl. „Neberiem to nejako extrémne vážne, nikdy nebudem modelka, ale začala som viac cvičiť, pretože ma to baví. Zrelaxujem sa pritom, vypnem. Prvé výsledky už vraj vidno, no ja sama necítim nejakú zmenu. Ale to asi preto, že sa nevážim,“ prezradila. Hovorí sa, že príčinou takýchto zmien u žien sú zmeny v súkromnom živote. To však nie je prípad úspešnej speváčky.
 
 
„Stále som šťastne zaľúbená,“ vysvetľuje a dodáva: „Mám rada zmenu, navyše teraz pracujem na novej hudbe, nakrútili sme nový videoklip, píšem texty, skladáme hudbu a tá bude trošku iná, než to, čo som robila doteraz, tak som sa rozhodla zmeniť aj vizuálne.“ Novej skladby sa fanúšikovia dočkajú už tento mesiac. „Napísala som ju ja a veľmi sa z nej teším. Viac sa tentoraz zapájam autorsky do tvorby nových vecí, dospela som a chcem aby to bolo počuť aj vidieť. Mnohí budú prekvapení, že Dominika Mirgová nie je len to dievčatko, čo spieva o láske,“ smeje sa.
 
Zdroj: Galgan Music
Foto: Michal Petrík
 
Podobné články:
 
 
 
 
 
 

- - Inzercia - -