Dnes je utorok, 01.december 2020, meniny má: Edmund
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nová diéta spôsobila jej telu šok

júl 07, 2010 - 15:19
Plavovlasá speváčka Jessica Simpson (29) už roky bojuje s krivkami oblejšími, než je v Hollywoode považované za žiadané. Tentoraz to však prehnala. Sama priznala, že spôsobila svojmu telu vážny otras.

Speváčka oslávi tento mesiac tridsiate narodeniny a pri tej príležitosti sa rozhodla drasticky upraviť svoje stravovanie a zintenzívniť cvičenie. Odskúšala prísnu vegánsku diétu, pila litre špeciálneho detoxikačného nápoja a čaju na chudnutie, a dokonca vyskúšala aj bankovanie – starovekú čínsku metódu, pri ktorej sú na telo aplikované banky s podobným účinkom, aký má akupresúra.

Dva dni na novom režime stačili na to, aby sa Jessica ledva spoznávala. Vyjadrila sa, že sa cítila tak „čistá“, až má pocit, že to pravdepodobne prehnala. „Šokovala som svoj organizmus vegánskou diétou v kombinácii s čiernym Pu-erh čajom z Číny a bankovaním. Kto som teraz? Toto je zrejme až príliš prečistenia naraz!“ napísala na svojej stránke na Twitter.

Napriek tomu, posledné z vymenovaných ju nadchlo. „Skúsil už niekto z vás bankovanie? Keď viete, že robíte niečo dobré pre svoje telo, myšlienky sa menia na intenzívne vízie. Milujem to!“ zdôverila sa ďalej plavovláska, ktorá momentálne pracuje na zlepšení svojho zdravia za pomoci čínskeho liečiteľa. V súvislosti s tým vyhlasuje, že jej vôbec nejde o chudnutie, ale skôr sa snaží uzdraviť sa po všetkých stránkach. „Master Wang je liečiteľ, ktorý so mnou pracuje tento víkend. Len aby bolo každému jasné – toto nemá NIČ so snahou schudnúť! Snažím sa pochopiť svoje telo cez hydratáciu a zásaditosť,“ objasnila svoje ciele.

Autor: COVER MEDIA
Foto: isifa, s.a.

- - Inzercia - -