Dnes je streda, 05.august 2020, meniny má: Hortenzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

STRETNUTIE s Kulym: Mám krátku zápalnú šnúru

január 07, 2019 - 15:49
MÁRIO KULY KOLLÁR vykročil do roku 2019, hneď s niekoľkými zmenami. Už ho nebudeme vnímať len ako frontmana obľúbenej kapely Desmod. Čo sa mu nedávno podarilo?

Pre hudobníkov je to častý scenár, že počas Silvestra pracujú. Zvykli ste si na to?

Práveže dlhé roky sme odmietali hrať na Silvestra, ale teraz sme po dlhom čase dostali ponuku, aká sa neodmieta (smiech). Hrali sme s kapelou v Tatrách, vzal som aj rodinu a spojil som to s krátkou rodinnou zimnou dovolenkou, aby sa trochu polyžovali, posánkovali a aby sme nový rok privítali spolu ako rodina. V penzióne sme sa ubytovali s naším bubeníkom a jeho rodinou, ostatní členovia kapely prišli len na Silvestra, poniektorí idú na dovolenku do tepla, no my sme trošku limitovaní, hneď začiatkom januára ma čaká prvá zo sérií operácií čeľustí.

Ponuka, ktorá sa neodmieta, bola zrejme aj moderovanie relácie IQ taxi, ktorá odštartovala na televíznych obrazovkách.

Presne tak. Presvedčili ma na to chalani z kapely a manažér Michal. Ja som spočiatku váhal, no niekedy mám rád recesiu a manažér ma povzbudzoval, vravel – kým to nevyskúšaš, nemôžeš vedieť a mal pravdu. Mal som obavy, či sa do takéhoto formátu hodím. Peťo Kočiš, ktorý takýto typ relácie robil v minulosti, pôsobí predsa len serióznejším dojmom. Ja som skôr blázon, ktorý občas trepne parádnu volovinu. Vyskúšali sme a dopadlo to nad moje očakávania. Navyše sa mi páčila myšlienka, že ľudia si ku mne sadnú do taxíka, povozia sa, porozprávame sa, odpovedia mi na pár otázok a dostanú za to peniaze. Je to veľká zábava a človek sa veľa nového pri tom dozvie.

Aj pre vás odznelo niečo nové?

Viete, koľko som ja toho nevedel (smiech)? Sám som bol prekvapený. Som vďačný za to, ...

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka Slovenka

- - Inzercia - -