Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vitajte vo svete kulinárskej inšpirácie

október 23, 2014 - 22:43
Máte chuť nahliadnuť priamo do kuchyne skúseného šéfkuchára a naučiť sa pripravovať chutné a trendy špeciality z vyberaných sezónnych surovín?
Nová kniha Kulinárska inšpirácia, ktorú pripravil šéfkuchár spoločnosti METRO/Makro Petr Stádník v spolupráci so svojím slovenským kolegom Vojtom Artzom, pozýva všetkých priaznivcov gastronómie na lahodnú prechádzku ročnými obdobiami a krajinami všetkých kontinentov. 
Na svoje si prídu profesionáli aj začiatočníci a popri milovníkoch mäsa kniha nezabúda ani na vegetariánov či stravníkov s bezlepkovou diétou, ktorí si môžu vychutnať viac ako 60 receptov. Okrem zaujímavých pokrmov rozdelených podľa sezónnej dostupnosti čerstvých surovín tu nájdete celý rad exkluzívnych inšpirácií na prípravu dresingov, vývarov, demi-glace, steakov, rýb a morských plodov, návody na prípravu knedlí, rôznych príloh, zmrzlín a ďalších špecialít. Vstúpte aj vy do sveta profesionálnych gastronómov!   
 
 
Knihu exkluzívne vydal veľkoobchod METRO pri príležitosti svojho 50. výročia a v predaji ju nájdete za odporúčanú cenu 24,44 eur s DPH.
 
Zdroj a foto: red

- - Inzercia - -