Dnes je utorok, 20.apríl 2021, meniny má: Marcel
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vyvenčili bradavky

apríl 02, 2012 - 13:53
Tak to chcelo ozaj veľkú dávku odvahy, vyraziť si do spoločnosti len tak, naostro. Teda aspoň pokiaľ ide o herečku Zuzanu Vačkovú (42).
Foto: 

V prípade bývalej playmate Andrey Heringhovej (31) sme totiž na jej holé prsia už relatívne zvyknutí. Každopádne dámy svojimi odvážnymi outfitmi urobili opäť raz veľkú radosť pánskemu pokoleniu.
Hovorí sa, že čierna farba skryje každý nedostatok, no v prípade Vačkovej a Heringhovej zároveň tmavá farba vyzdvihla ich bujné prednosti. Vidieť nahé, silikónom vylepšené poprsie čoskoro už trojnásobnej mamičky Andrey, nebolo v minulosti ničím nemožným vzhľadom na to, že odhaľovanie tela jej zarábalo na každodenný chlieb. Keď sa preto vybrala na veľkolepú narodeninovú oslavu bez podprsenky a navyše v priehľadnej róbe, rozhodne nešokovala. No prítomných pánov rozhodne ani nesklamala. Staršia herečka Zuzana Vačková ale medzi také, nazvime to odvážne ženy, rozhodne nepatrí. Diváci totiž o jej krivkách mohli vždy len tajne snívať. Dvojnásobná mamička ale na nedávnej spoločenskej akcii predviedla, že ešte rozhodne nepatrí do starého železa, a tak môže pokojne konkurovať kdejakej playmate. Keď totiž známa seriálová hrdinka kráčala po červenom koberci, spod šiat jej presvitala vrchná časť tela, ktorú sa v spoločnosti rozhodla „vyvenčiť“ bez podprsenky. Autor: Veronika Vandrašeková
Foto: S.A.

- - Inzercia - -