Dnes je utorok, 20.apríl 2021, meniny má: Marcel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zo „šporťáčky“ sa stala Barbie

september 18, 2012 - 14:00
Zdá sa, že rovnomerne s pribúdajúcim vekom pridáva Lenka Čviriková – Hriadelová (38) na ružovej intenzite svojho oblečenia.
Foto: 

 

V priebehu leta totiž divákov súťažnej relácie Riskuj presvedčila o tom, že čím ružovejšie a v neposlednom rade tiež obtiahnutejšie zvršky si na nakrúcanie zvolí, tým lepšie... Alebo nie?

Pri moderátorke športového spravodajstva sme skôr zvyknutí na športovo – elegantné oblečenie prevažne všedných farieb. A v prípade Lenky Čvirikovej – Hriadelovej tomu nebolo inak ani v minulosti, či dokonca v jej televíznych začiatkoch. Tesne pred prahom štyridsiatky však táto dvojnásobná mamička radikálne zmenila svoj súkromný šatník, a tak ju v súčasnosti stretnete skôr nahodenú v ružovom. Plavovláska však evidentne nič nechce nechať na náhodu, a tak k cukríkovým odevom ladí aj celkový výzor. Platinová blond farba vlasov vyčesaných do vĺn, bledý mejkap, ružové očné tiene.
Skrátka, keď Barbie štýl, tak poriadny. Prečo to ale známa jojkárka robí, nevedno. Zostáva nám preto iba dúfať, že sa čo najskôr vráti ku svojmu starému looku, vďaka ktorému pôsobila serióznejšie a najmä sviežejšie. Predsa len, väčšie množstvo ružovej je najkrajšie na oblečení malých slečien. A v prípade dvojnásobnej maminy pred štyridsiatkou skôr platí, že všetkého veľa škodí.  Autor: RED
Foto: Tv JOJ

 

- - Inzercia - -